Основи корекції брів
Догляд за бровами починається з корекції - надання їм потрібної форми. Ідеальні брови являють собою акуратні лінії, навколо яких немає ні єдиного стирчить волоска.
Утримувати брови в ідеальному стані нескладно - важливо лише стежити за тим, щоб усі зайві волоски були вчасно вилучені. Найзручніше видаляти волоски днем, при природному освітленні: так їх краще видно. Вищипувати брови краще перед нанесенням макіяжу, щоб виникла почервоніння встигла зникнути.
Визначитися з формою брів допоможе начерк косметичним олівцем. Тут можна сміливо експериментувати, і перепробувати сотні варіантів - олівець після цього легко змиється. Ще один спосіб: визначення лінії брів по точкам. Для цього олівець чи ручка прикладається вертикально до кожного з крил носа. У тому місці, де пряма лінія олівця перетнеться з переніссям, буде перша, основна точка. Друга точка визначається шляхом проведення діагоналі через ніздрю до середини ока і вище. Місце зіткнення прямій лінії і лінії брови стане другою точкою, що визначає вигин брови.
При видаленні волосків від заснування до середини звуження брови слід робити поступовим, щоб форма виглядала природно. Для завершення корекції необхідно знайти третю точку, яка закінчує брову. Знайти її легко: потрібно провести пряму лінію (за допомогою того ж олівця) від однієї з ніздрів до зовнішнього куточка ока. На місці перетину прямої лінії з лінії брів і буде крайня точка брови. Всі волоски за її межами необхідно видалити.
Для багатьох дівчат видалення волосків - вкрай болюча процедура. Полегшити неприємні відчуття допоможе парова лазня або трав'яний компрес. Ці прийоми допоможуть розм'якшити шкіру і відкрити пори, завдяки чому волоски будуть видалятися набагато легше.
До вибору форми брів слід поставитися дуже уважно. Одна необережна лінія, один зайвий штрих можуть змінити не тільки форму брів, але і вираз обличчя. Перед початком процедури корекції краще підстрахуватися і намалювати передбачувані брови темним олівцем. Є ще один секрет, який не дозволить зіпсувати форму брів: достатньо просто зафарбувати білим олівцем волоски, які потрібно вищипнути.
Вищипуючи брови, потрібно дотримуватися деяких правил. Ні в якому разі не можна видаляти волоски, розташовані вище лінії росту брів. Це може привести до розростання волосся і спотворення природного лінії брів.
Якщо немає впевненості, що в домашніх умовах вдасться домогтися гарної форми брів, краще звернутися до професійного косметолога. Спеціаліст салону краси допоможе підібрати оптимальну форму брів і акуратно видалить непотрібні волоски. Після відвідування салону можна досить тривалий час самостійно коригувати брови, час від часу вищипуючи відростаючих волосся. Такий варіант найбільш прийнятний для більшості жінок.
І все ж багато модниць воліють самостійно моделювати свої брови. Але навіть самі рішучі дівчата, роблячи корекцію брів з нуля, дотримуються рекомендацій косметологів.
У першу чергу необхідно підібрати якісний інструмент. Щипчики для брів повинні бути в міру гострими і плоскими на кінцях. Хороші щипці дозволяють вищипнути навіть самі не піддаються волоски.
При оформленні брів потрібно простежити, щоб початкова точка не виявилася вищою кінцевою - це зробить вираз обличчя сумним. Також слід звернути увагу на відстань між бровами: при занадто маленькому проміжку особа стає набагато старше. Занадто велика відстань між бровами виглядає ще більш безглуздо. Тут важливо знайти золоту середину, щоб підкресливши брови, не зіпсувати їх природної краси.
Брови потребують щоденного догляду
З давніх часів жінки використовували касторове масло як ефективний засіб для зміцнення брів. А якщо поєднувати нанесення масла з акуратним масажем щіточкою - результат буде просто приголомшливим! Як щіточки для масажу можна використовувати попередньо промиту пензлик від старої туші.
Розчісувати брови слід виключно у напрямку їх росту - від перенісся до лінії скронь. Точковий, щипковий і вібруючий масаж також сприяє здоровому росту та зміцненню брів. Регулярні масажні процедури для брів роблять волоски темніше і міцніше.
Застосування поживних масок на основі рослинних олій дуже благотворно впливають на зовнішній вигляд брів. Для приготування цього зілля потрібно змішати в рівних пропорціях оливкова, соняшникова і касторове масла. Суміш трохи підігрівається на водяній бані, до теплої температури.Змочені в олії ватні тампони накладаються на брови хвилин на 5-10. Результат після застосування цих масок просто приголомшливий: брови стають блискучими, здоровими і дуже міцними. До речі, такі маски також дуже корисні для вій.
Деякі правила макіяжу
Підфарбовуючи брови, важливо знати міру. Надто нафарбовані брови виглядають принаймні ненатурально, а то й вульгарно. Досить небагато підкреслити природний колір брів, трохи оттенив їх відповідним олівцем. Найкраще підійде твердий олівець, який наноситься рівно і не розтікається.Тон олівця повинен бути трохи темніше натурального кольору волосся.
Наносити олівець потрібно акуратно, завдаючи штрихи, що заповнюють недолік волосків. На завершення можна пройтися будь м'яким пензликом, щоб згладити лінії олівця.
Для підфарбовування брів часто використовують тіні для повік. Головне - щоб тіні були матовими і на тон-два темніше кольору волосся.Розтушовуються вони тонким пензликом по напряму зростання волосків. Ефект від тіней найчастіше більш природний, ніж при використанні олівця.
Укладання брів
Так, так, брови, як і волосся, теж потребують укладання. Існують спеціальні гелі для брів, які надають їм блиск і доглянутість. У вечірньому макіяжі широко використовуються мерехтливі гелі, що додають погляду особливу виразність і загадковість.
Часто трапляється, що з ранку брови виглядають, м'яко кажучи, розпатланий. І якщо в арсеналі дівчини не виявилося спеціального засобу для брів, його цілком може замінити звичайний гель для волосся.
Зміцнюючі маски для брів
Нерідко жінок турбують випадають брови. Це явище може бути пов'язане з віковими змінами, авітамінозом, стресами і багатьма іншими факторами.Відмінним засобом для боротьби з цією проблемою є компреси з мигдальним малому. Компоненти масла проникають в структуру волосків, роблячи їх міцними і блискучим. Для цього ватяні диски, змочені в теплому мигдалевому маслі, накладаються на повіки на 20 хвилин. Після цього залишки масла віддаляються м'якою серветкою. Такі процедури краще проводити перед сном, щоб активні речовини масел глибоко проникли в структуру волосків. Ці маски корисні не тільки для брів, але і для вій.
Догляд за бровами досить простий - головне, не лінуватися робити це щодня. Кілька нескладних маніпуляцій ввечері і перед нанесенням макіяжу зроблять будь брови предметом заздрості оточуючих модниць
Комментариев нет:
Отправить комментарий